Ana Sayfa EREĞLİ 13 Ocak 2022 231 Görüntüleme

Saadet Partisi Ereğli Gençlik Kolları Siftah Parası Dağıttı

kardesleryaziicimasa

Saadet Partisi Ereğli İlçe Gençlik Kolları Başkanı Asım Durmuş ve Gençlik kolları üyeleri, zor günler geçiren esnafların yanında olduklarını göstermek için esnaflara siftah parası dağıttılar.

Gece yarısı ilçede hizmet veren esnafların kapılarına siftah parası dağıtan gençler, çoğu zaman siftahsız dükkan kapatan esnafın yanında olduklarını söylediler.

Saadet Partisi Gençlik Kolları Başkanı Asım Durmuş, konuyla ilgili olarak yaptığı değerlendirmede, esnafa siftah parası ile birlikte bir de mektup bıraktıklarını belirtti ve mektupta da “Saadet Partisi Ereğli Gençlik Kolları Başkanı Asım Durmuş, mektupta “Siftah, bizden, bereketi Allah’tan. Ereğli’mizin değerli esnafı; Yeri geldi dükkanınıza uğrayan bir düşküne yardım ettiniz. Zaman oldu, bir garibanı doyurarak dini ve sosyal sorumluluğunuzu yerine getirdiniz.

Kimi zaman zor durumda olan esnaf arkadaşlarımızın alım satım işlerine katkıda bulundunuz. Kimi zaman onlar da size yardımcı oldu. Birbirinizin sevincine ortak olurken bazen de birlikte üzüldünüz. Gün geldi bereketli kazançlar elde ettiniz. Gün geldi siftahsız kepenk indirdiniz. Siftah güne başlangıçtır.

İstedik ki sürekli birbiri ile dayanışma içinde olan esnafımızın bugünkü siftahı bizden olsun. Hayırlı sabahlar, gününüz mübarek olsun. Allah helal ve bereketli kazançlar nasip etsin” ifadelerinin yer aldığını söyledi.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster