Ana Sayfa KONYA 10 Şubat 2022 217 Görüntüleme

SMMMO, Meslek Çalışanlarına Güncel Uygulamalar Konusunda Seminer Düzenledi

kardesleryaziicimasa

Konya Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası, üyelerin ve stajyerlerin, vergi kanunlarındaki güncel değişiklikler ile ilgili bilgilendirilmesine yönelik seminer düzenledi.

Konya Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odasının, vergi kanunlarındaki güncel değişiklikler konusunda meslek çalışanlarını bilgilendirmek için düzenlediği seminerin açılış konuşmasını yapan SMMMO Başkanı Abdil Erdal, mesleki anlamda bilgileri güncellemek için üyelere ve stajyerlere yönelik eğitimlerin aralıksız devam ettiklerini belirtti.

Seminerde, 7338 sayılı Vergi Usul Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun ile getirilen değişiklikler, e-uygulamalarda güncel uygulamalar, işletmede bulunan döviz ve altınlardaki kur farkı ile diğer güncel değişiklikler hakkında meslek çalışanları bilgilendirildi.

-Abdil Erdal: “Kurslarımız Sürecek”-

Seminerde yapığı konuşmada, odanın sosyal etkinliklerinin devam edeceğini de belirten SMMMO Başkanı Abdil Erdal; İŞ-KUR ve Selçuklu Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile istihdam garantili ön muhasebe kurslarının süreceğini, üyeler arasında düzenlenen futbol turnuvasının süreceğini, muhasebe haftası nedeni ile de etkinliklerin olacağını söyledi.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster