Ana Sayfa EREĞLİ 13 Ağustos 2022 226 Görüntüleme

Yarım Asırlık İnşaat Tecrübesi, Yapı-Market Alanında Da Hizmet Verecek

kardesleryaziicimasa

Ereğli’de uzun süredir inşaat alanında faaliyet gösteren Algül İnşaat sahibi Necdet Algül, sektördeki hizmet alanını büyüterek yapı market alanında da hizmet vermeye başladı.

Pirömer Mahallesi Nakışçı Caddesi Karaoğlu Apartmanı altında açılan Algül İnşaat ve Yapı Market, yoğun katılımlı bir törenle geçtiğimiz gün hizmete açılırken, işletme sahibi Necdet Algül, inşaat sektöründeki 40 yıllık deneyimlerini yapı market ile genişlettiklerini söyledi.

İnşaat sektörüne yaklaşık yarım asır önce başladığını söyleyen Algül, “Sektöre inşaat taşeronluğu ile aktif giriş yaptık. 2003 yılına kadar taşeronluk ve yap-sat modellerimiz ile Ereğli’de hizmet verdik. 2003 yılında inşaat şirketimizi kurduk ve 18 yıldır da şirketimiz bünyesinde hizmet verdik. Ticaretimizi gelecek nesillerimize de aktararak sürdürmek için, hizmet alanımızı büyüterek yapı market sektörüne de girdik. Çocuklarımız Mevlüt Algül ve Uğur Algül ile bu mağazayı da Ereğli halkının hizmetine sunduk” dedi.

Vatandaşların, Algül yapı markette boya çeşitleri, hırdavat çeşitleri ve yapı malzemelerini temin edebileceklerini de söyleyen Necdet Algül, açılış süreci ve sonrasında yanlarında olan herkese teşekkür etti.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster