Ana Sayfa EREĞLİ 14 Ekim 2022 130 Görüntüleme

Yükseliş Kolejinden Hüsnü Arıkan Konseri

kardesleryaziicimasa

Hüsnü Arkan, Ereğli Kültür Merkezi’nde Yükseliş Kolejliler için sahne aldı. Arkan’ın naif sesi tüm Ereğli’yi sardı.

Ereğli’de Yükseliş Koleji olarak yeni bir eğitim ve öğretim anlayışına giriş yapan kurum dün gerçekleştirilen basın toplantısı sonrasında akşam saatlerinde de Yükseliş Koleji öğrenci ve velilerini sevilen sanatçı Hüsnü Arkan ile buluşturdu. Ereğli Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen konsere Kaymakam Edip Çakıcı, Cumhuriyet Başsavcısı Zeynel Abidin Akkiraz, Yükseliş Kolejleri Onursal Başkanı Nuri Üysen, Yükseliş Kolejleri Ereğli Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ercan, Yükseliş Kolejleri Ereğli Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Mutlu Akpınar, Yükseliş Kolejleri Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Dabağ, Yükseliş Kolejleri İskenderun Genel Müdürü Aykut Davut Ökten, İş İnsanı Mustafa Özşenol, eğitim camiası, veliler ve öğrenciler katıldı.

Konser öncesi kısa konuşmaların gerçekleştirildiği gecede, Yükseliş Koleji’nin Ereğli’de yeni bir eğitim ve öğretim hayatına başladığına vurgu yapılarak, Ereğli’ye hayırlı olması dilendi.

Konuşmaların ardından merakla beklenen Hüsnü Arkan konseri başladı. Dinleyicilere nostaljik bir gece yaşatan Arkan, ‘Kırık Hava’, ‘Gönül Yarası’, ‘Düşler Sokağı’, ‘Hoş Geldin’, ‘Öyle Bir Rüya’ gibi şarkılarıyla dinleyicilerini geçmişe doğru bir yolculuğa çıkardı. Arkan, unutulmaz bir gece yaşattığı konserde şarkıları ile hayranları tarafından alkış yağmuruna tutuldu.
Konser sonrası Yükseliş Kolejleri Ereğli Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ercan ve Yükseliş Kolejleri Ereğli Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Mutlu Akpınar tarafından Arıkan’a plaket ve çiçek takdim edildi.
Konser sonrası veliler, daha ilk günden düzenlenen konser ve çalışmalar ile hem akademik hem de sosyal anlamda başarı sağlayacaklarını gösteren yöneticilere ve emeği geçenlere teşekkür ettiler.
Bir 3 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir
Bir 3 kişi, ayakta duran insanlar, müzik enstrümanı çalan insanlar ve iç mekan görseli olabilir
Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir
trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster