Ana Sayfa EREĞLİ 19 Eylül 2023 39 Görüntüleme

Ereğli Belediyesi Fen İşleri Ekipleri Camikebir Mahallesinde Asfalt Çalışmaları Gerçekleştirdi

nilsite
kardesleryaziicimasa

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu asfaltsız yol bırakmama hedefiyle çıktığı yolda asfalt çalışmalarında dur durak bilmiyor. Tüm imkanlar seferber edilerek gerçekleştirilen çalışmalar haftanın her günü gece gündüz devam ediyor. Bu kapsamda ekipler, haftasonu yoğun bir çalışma ile Camikebir Mahallesi’nde sıcak asfaltı tamamladı.

 

TARİHİN EN BÜYÜK ASFALT ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR

 

Huzur şehri Ereğli’nin inşası noktasında önemli hizmetlere imza atan Başkan Oprukçu, hemşerilerinin huzurunu bozacak her sorunun çözümü noktasında gövdesini ortaya koyuyor. Bu doğrultuda göreve geldiği ilk andan bu yana asfaltsız yol kalmasın diye çaba ve gayret sarf ederek Ereğli’de tarihin en büyük asfalt çalışmasını gerçekleştirdi ve aynı kararlılıkla devam ediyor. Her mahalleye hizmet etmeye gayret ettiklerini belirten Başkan Oprukçu: “Uyumlu yönetim, umutlu gelecek düsturumuzla muhtarlarımızın ve mahalle sakinlerimizin taleplerine önem vererek asfalt çalışmalarımıza tüm mahallelerimizde devam ediyoruz. Camikebir Mahallemizde de ihtiyaç olan yollarda sıcak asfalt çalışmamızı gerçekleştirdik. Bundan sonraki süreçte çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

“BELEDİYE BAŞKANIMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

 

Mahalle Muhtarı Mustafa Erdoğan: “Allah razı olsun Ereğli sevdalısı Sayın Başkanımıza ve ekibine şahsım ve mahallem adına teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum. Yapılmaz denilen ara sokağım vardı, araç bile giremiyordu sağ olsun orayı da hallettik, kalan yerlerimiz de tamamlanacak” şeklinde duygularını ifade ederken mahalle sakini Mustafa Çakmakçı da: “Yapılan asfalttan çok memnunuz başta Belediye Başkanımız olmak üzere emeği geçenlere sonsuz şükran ve teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

 

trendmasa
cayhansite
sitesolreklam
mugesag
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster