Ana Sayfa EREĞLİ 17 Aralık 2022 323 Görüntüleme

Ereğli Belediyesi Merkez ve Taşrada Son 2 Ayda Binlerce Ton Sıcak Asfalt Döktü

kardesleryaziicimasa
(Haber: Mesut Şahin)

Ereğli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, geçtiğimiz son 2 ay içerisinde Ereğli genelinde 13 noktada sıcak asfalt çalışması yaptı. Ereğli’nin birçok mahallesinde sıcak asfalt çalışmaları yapan Ereğli Belediyesi, son 2 ay içerisinde 5 mahallede de kilitli taş çalışması gerçekleştirdi.

Ereğli’de asfalt ihtiyacı olan ve alt yapısı tamamlanmış sokaklarda asfalt seferberliği başlatan Ereğli Belediyesi, asfalt seferberliğini, 40 yıldır asfalt çalışması yapılmayan Yıldırım Beyazıt Mahallesi sokaklarından başlattı. Ereğli’ye bağlı merkez mahalleler olan Talatpaşa Mahallesi, Üçgöz Mahallesi, Atakent Mahallesi, Fatih Mahallesi, Doğu Alagözlü Mahallesi, Eti Mahallesi, Çömlekçi Mahallesi ve Türbe Mahallesinde asfalt seferberliğini aralıksız sürdüren Ereğli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, asfalt çalışmalarını, taşra mahalleler olan Burhaniye ve Çimencik Mahallelerinde de gerçekleştirdi.

Mahalle sokak ve caddelerinde sürdürdüğü asfalt çalışmalarını, kurum binalarının çevrelerinde de sürdüren belediye ekipleri, Ereğli T tipi cezaevi binasının bulunduğu sokak içerisinde ve Organize Sanayi bölgesinde bulunan ERMES Bilim ve Teknik Koleji bahçesinde de asfaltlama çalışmalarını gerçekleştirerek kurumlara olan desteklerini sürdürdü.

-Sıcak Asfalt’ın Yanısıra Kilitli Taş-

Merkez ve taşra mahallelerde sıcak asfalt çalışmalarını aralıksız sürdüren Ereğli Belediyesi, bir yandan asfalt çalışmalarını sürdürürken, aynı anda kilitli taş çalışmalarını da sürdürdü. Geçtiğimiz 2 ay içerisinde Yellice Mahallesi, Çiller Mahallesi, Gökçeyazı Mahallesi, Zengen Mahallesi, Taşbudak Mahallesi ve Beyören Mahallesinde kilitli taş çalışmaları gerçekleştiren Ereğli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, hava şartları elverişli olduğu sürece asfalt ve kilitli taş çalışmalarını sürdürecek.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster