Ana Sayfa EREĞLİ 26 Mayıs 2024 197 Görüntüleme

Ereğli Belediyesinde Kurulan Bankamatik Komisyonu Çalışmalarında Sona Gelindi

kardesleryaziicimasa

Ereğli Belediyesinde çalışan bankamatik memurlarını tespit edilmesi için kurulan komisyon çalışmalarını tamamladı.

Ereğli Belediyesi meclisinde oluşturulan ve tüm siyasi partileri temsil eden “Bankamatik Tespit Komisyonu”, çalışmalarında sona yaklaştı. Yapılan titiz çalışmalar ve araştırmalar sonucunda, belediyede çalışıyor görünen ancak aktif olmayan personeller tespit edildi. Ereğli Belediyesine yakın kaynaklardan elde edilen bilgilere göre de, Umut Akpınar’ın Ereğli Belediye Başkanlığı görevine gelmesinin ardından 30 bankamatik personelinin istifalarını vererek işten ayrıldıkları öğrenildi.

Komisyonun alacağı kararlar doğrultusunda, önümüzdeki günlerde bankamatik işçilerinin işten çıkarılacağı öğrenildi. Bankamatik işçilerine yönelik yasal sürecin de işletilmesi konuşulan konular arasında! Belediye Meclisi’nde yer alan tüm siyasi partilerin ortak görüş bildirdiği bu süreç, belediyenin daha etkin ve verimli çalışmasının önünü açacak.

Bankamatik İşçileri Tespit Komisyonu’nun alacağı bu karar, Ereğli’nin geleceğine yatırım yapılması ve belediye kaynaklarının doğru kullanımı açısından büyük önem taşıyor. Kaynaklar, Ereğli Belediyesi, şeffaflık ve hesap verebilirlik ilkeleri doğrultusunda, tüm siyasi partilerin desteğiyle kamu yararını gözeterek hareket etmeye devam edeceğini vurguluyor. Bu sürecin sonunda, Ereğli halkına daha kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen belediye, bu tür adımların belediyenin bozulan itibarını yeniden güçlendireceğini belirtiyor.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster