Ana Sayfa EREĞLİ 3 Aralık 2022 297 Görüntüleme

Ereğli’de Litrelerce Kaçak Alkol Ele Geçirildi

kardesleryaziicimasa

Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Ereğli’de gerçekleştirdikleri sahte alkol operasyonunda toplam 45litre etil alkol ve 36 litre el yapımı alkol ele geçirdi.

Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleri tarafından gerçekleştirilen uygulamalarda el yapımı alkol, alkol yapımında kullanılan kitler ve bol miktarda etil alkol ele geçirildi.

Ereğli’de bir adrese yapılan baskında yapılan aramada 40 litre etil alkol, alkol yapımında kullanılan 24 adet kit ele geçirildi. Olayla ilgili 1 şahsa gerekli işlemler yapıldı. Türbe Mahallesinde durdurulan ir araç içerisinde 2 adet 5  litrelik  el yapımı alkol ve 1 adet 150 cc cam şişe içerisinde el yapımı alkol ele geçirildi. Olayla ilgili olarak 1 şahsa gerekli işlemler yapıldı.

Bir başka ikamette yapılan aramalarda 2 litre el yapımı alkol, 2,5 litre etil alkol ve 1 adet alkol kiti ele geçirildi. 1 şahsa gerekli işlemler yapıldı.

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekiplerinin gerçekleştirdikleri diğer uygulamalarda;
-4 litre el yapımı alkol, 2,5 litre etil alkol ve 50 adet sentetik ecza hap maddesi ele geçirildi. Olayla ilgili olarak 1 şahsa gerekli işlemler yapıldı.

-Bir adreste yapılan aramada cam şişeler içerisinde11,5 litre el yapımı alkol ele geçirildi. Olayla ilgili olarak 2 şahsa gerekli işlemler yapıldı.

-Bir adreste yapılan aramada 23 adet yarım litrelik pet şişeler içerisinde toplam 11,5 litre el yapımı alkol ele geçirildi. Olayla ilgili olarak 1 şahsa gerekli işlemler yapıldı.

-28 Kasım 2022 tarihinde bir adrese daha baskın yapan ekipler, yaptıkları aramalarda 10 bin 500 adet doldurulmuş makaron, 136 bin adet boş makaron ve 197 kilogram tütün ele geçirdiler. Olayla ilgili olarak 1 şahsa gerekli işlemler yapıldı.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster