Ana Sayfa EREĞLİ 26 Aralık 2021 161 Görüntüleme

Şoförler Odası Başkanı Bozkır, Görev Süresince Yaptıkları Çalışmaları Anlattı

kardesleryaziicimasa

-ŞOFÖRLER ODASI’NDA 4 YILDA ÖNEMLİ ÇALIŞMALAR YAPILDI
-EREĞLİ’DE AÇIK OTO PAZARI KURULACAK
-ÜYE ESNAFIN FAYDALANACAĞI ÇALIŞMALARA İMZA ATAN YALÇIN BOZKIR, ÇALIŞMALARINI SIRALADI

Konya Ereğli Şoförler Odası Başkanı Yalçın Bozkır, görevde olduğu 4 yıl süresince yaptığı çalışmaları anlattı. Çalışmalarının, şoför esnafının mesleki açıdan faydalanabilecekleri ve işlerini kolaylaştırıcı nitelik taşıyan hizmetler olduğuna dikkat çeken Yalçın Bozkır, Ereğli için büyük bir ihtiyaç olan kamyon garajı projesini de en kısa sürede faaliyete geçireceklerini ifade etti.

Yalçın Bozkır, hayata geçirdikleri projeleri ve gerçekleştirdikleri çalışmaları şöyle sıraladı:

-“En önemli çalışmalarımızdan birisi, şoför esnafımızın hizmetine sunduğumuz oto kurtarma  ve çekici aracını odamıza kazandırmamız oldu. Büyükşehir Belediyemiz ile yaptığımız görüşmeler sonucunda Büyükşehir Belediyemiz, oda esnafımızın hizmetinde kullanılması için çekçi hibe etti” dedi.

Şoför esnafının, daha önceleri Konya’ya giderek alabildikleri hizmetleri de Ereğli’ye getirdiklerini ifade eden Yalçın Bozkır, “Dijital ehliyet hizmetini Ereğli’ye getirdik. Sicil kayıt hizmetlerini Ereğli’ye getirdik. Hizmet binamızı daha geniş kapsamlı hale getirdik. Özellikle plaka basım atölyemizi ve makinelerimizi yenileyerek, uzun süren plaka basım işini bir çay içimi kadar süreye indirgedik. Tahditli plakalardaki 2 yıl olan askı süresini sınırsız hale getirdik. Galerici esnafımızın yetki ve yeterlilik belgesi alımlarını temin ettik. YS plakalı servis araçlarımızdaki sınıflandırmayı kaldırdık, hepsini tek kategori altında topladık” dedi.

Yeni yapılacak olan kamyon garajının da Ereğli için bir ihtiyaç olduğuna dikkat çeken Bozkır, “Projesini hazırladığımız kamyon garajımız, 65 bin 159 metrekare alan üzerine kurulacak. İçerisinde dükkanlar, petrol ofisi ve açık oto pazarı yer alacak” dedi.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster